Псевдоцілителі вигадують хвороби і оббирають українців до нитки

Обстриг і обікрав. У Мелітополі чолов’яга напав на ворожку. Зіпсував зачіску і забрав цінні речі та 2 тисячі гривень. Злочинець нібито хотів за допомогою волосся провидиці повернути дружину в сім”ю.

Лжецілителі вигадують хвороби і оббирають українців до ниткиМіліція знайшла правопорушника у Києві і арештувала. Тепер йому загрожує кримінальна справа. Утім, частенько на лаві підсудних мають сидіти самі ворожки, маги та чародії. Лжецілителі калічать людей і зводять їх у могилу.

Чорні та білі маги, ворожки, мольфари, біоенергетики і спадкові відьми. Вони заполонили  інтернет, телебачення, радіо, газети і навіть стовпи біля доріг. У рекламі обіцяють очистити ауру та вигнати з вас бісів.

До таких чудотворців якось навідалася Ірина. Дівчина пішла до провидиці, аби та розкинула карти Таро. Остання розтасовуванням колоди не обмежилася. Бо побачила, що на клієнтці ще й згуба. І сидить глибоко – аж у хребті. Нечисть шахрайка виганяла кулаками. Лупила так, що в Ірини в очах затанцювали зірки.

Ірина Заєць, постраждала : ” Потім вона сказала, що мені треба пару сеансів.. по-моєму, сеансів, 10. І сказала, що треба буде трішечки по тратитися. Питаюся: скільки ж це – трішечки? Трішечки – це коштувало у мене тисячу гривень. Один сеанс, при цьому ми повинні були накупити ікон і всяких чар-зіль. Мінімальна ціна такого мішечка – 100 гривень“.

Лікарі від подібних методик хапаються за голови. Кажуть: люди такими походами заганяють себе у могилу. Мовляв, до шаманів шикуються навіть хворі на туберкульоз. Вони п’ють борсучий жир, а далі потрапляють до операційної. Або – одразу на кладовище.

Олена Свитко лікує за допомогою фітотерапії понад 30 років. Зцілює травами, мінералами та навіть тибетськими чашами. Жінка каже: має спеціальну ліцензію. Її видають у міністерстві з питань охорони здоров”я. Не за красиві очі.

Олена Свитко, фітотерапевт“Нужно пройти сначала обучение фитотерапии, нужно получить специальный дозвол, нужно обязательно поработать в больнице. Нужно взять 10 пациентов, и доказать, что ты можешь лечить”.

В Україні такі ліцензії мають менше ніж 3 сотні цілителів. Інші – приймають у себе без жодних дозволів.  Справжній фахівець лікує довірою. Хворий повинен хотіти вилікуватися і вірити  цілителю.  Так наступає так званий – ефект плацебо, коли людина лікує себе сама.  Саме тому щирі спеціалісти  прайсів не оголошують. Клієнти дають, хто скільки зможе. Шарлатани, навпаки, будують всі дійства на грошах.

“До загально дозволених видів медичної діяльності у галузі народної і нетрадиційної медицини, зокрема, не відносяться: лікування онкологічних хворих,  заразних шкірних хвороб та СНІДу, а також психічнохворих. А ще не можна проводити масові лікувальні сеанси з використанням гіпнозу та інших методів психічного або біоенергетичного впливу”

Якщо бісів чи демонів із вас вигнали, гроші здерли, а ефекту нуль – ідіть до правоохоронців.

Володимир Поліщук, речник МВС України : ” Якщо є вже шахрайство у обманний спосіб заволоділи тими коштами, то, звичайно, у міліції є підстави зареєструвати цю справу і звернутися до псевдо-лікаря чи екстрасенсу, у зрозуміти, чи немає тут складу злочину”.

Однак радіти не поспішайте. Бо довести, що вас обвели навколо пальця або покалічили – майже нереально. Формально , ви віддаєте гроші добровільно, ніхто ж не змушував. До того ж, можуть сказати, що в очі вас не бачили. І зі світу вас зживає насланий кимось злий дух.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: