Квартирна афера на півмільйона доларів у столиці

У відомого українського композитора вкрали квартиру в центрі столиці. Шахраї документи підробили за 10 років до його смерті.

Слідкували за самотнім дідусем і вичікували кінця.

Аферу розіграли, як по нотах, — інформує ТСН.

Квартиру композитор Яків Цегляр заповів доньці. Але після його смерті стало відомо, що помешкання перепродане. Замість нащадків митця сюди вселилися нові власники, вони приїхали із болгарками і просто вирізали старі двері.

Перша угода купівлі продажу датована 1999 роком. Ніби тоді композитор її продав пенсіонерці з Одеси. Але жінка нічого не знає. Вона загубила паспорт і мабуть ним скористалися злочинці.

У договорі купівлі-продажу вказані не правильні паспортні дані самого Цегляра, не дійсна печатка агенції нерухомості і брокерів, що ніби підписували угоду. Те, що це “липа” довела і міліція. Але за цією сумнівною угодою 2007 року квартиру знову перепродують. Поки композитор не помер, покупці про себе не заявляли За артистом пильно стежили, вичікували поки кволий дідусь віддасть Богу душу і не думали, що він доживе до 95-ти років.

Ринкова вартість квартири ось в такому домі по вулиці Лютеранській пів мільйона доларів. Аферисти це дуже добре знали і свого ласого шматка чекали майже 10 років. Родичі Цегляра контактували з новими власниками кілька разів, ті їх попереджали, що краще відступити по доброму. Але родичі наполягають на слідстві, яким не задоволені. Кажуть, що правоохоронці просто не хочуть розслідувати цієї резонансної справи.

Міліція звітує, що кримінальні справи пов’язані з шахрайством тривалі і складні.

Зараз квартира перебуває під арештом. Вона би мала бути опломбована. Але в елітному помешканні живуть нові власники. Родичі з оригіналами документів на квартиру, тільки ходять попід вікнами. Вони чекають, що знайдуть не лише шахраїв, а й тих хто їм допомагає. Бо без працівників ЖЕКу, нотаріусів, юристів, підставних брокерів такі масштабні і тривалі квартирні афери просто неможливо розіграти як по нотах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: