Інтернет-магазин з Донецька дурив людей по всій Україні

Житель Донецької області дурив людей з різних кутків України, які купували у нього неіснуючу техніку через Інтернет.

Інтернет-магазин з Донецька дурив людей по всій УкраїніВсього лише за місяць шахраєві вдалося «поправити» своє матеріальне становище на 10 000 гривень.

Як повідомляють в міліції, чоловік пропонував своїм покупцям побутову техніку за ціною значно нижче ринкової і, в основному, торгував телевізорами. Покупців заманював хорошою ціною: якщо ринкова вартість техніки 6-7 000 гривень, то він пропонував громадянам зробити покупку за 2 500 гривень.

Шахрай дуже добре орієнтувався в моделях товару, міг по телефону покупцеві пояснити функції, можливості техніки, тому без проблем входив у довіру до клієнтів, пише “Горловская правда“.

Схема «обдурювання» була простою: з інших сайтів аферист брав фотографії техніки і пропонував її купити. Гроші за покупку отримував у безготівковій формі – вони надходили на рахунки підставних людей. Їх він теж привертав обманом – знайомився через Інтернет і пропонував допомогти з оформленням кредиту. Правда, для цього ці люди повинні були оформити банківську картку і повідомити йому свої анкетні дані.

Лоти шахрай теж оформляв на підставних людей, попався навіть його близький друг. Аферист зіграв на те, що його батьку терміново потрібні гроші на лікування, і йому повинні перевести допомогу з-за кордону. І попросив товариша оформити картку на себе…

У міліції радять бути як можна обережніше в справах, що стосуються покупок “по безналу”. Не вносьте передоплату, а платіть тільки після отримання товару. Звертайте увагу на анкетні дані продавця лота і номер його рахунку, куди необхідно переводити гроші – в разі, якщо прізвища різні, є ймовірність, що вас хочуть обдурити.

Не забувайте читати відгуки про продавця товару, залишені іншими покупцями, а при необхідності телефонуйте в службу безпеки Інтернет-аукціону, яка також зацікавлена ​​в полюванні на шахраїв.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: