Рибак-чемпіон вкрав переможного окуня з акваріума

У Великобританії, переможець конкурсу з спортивної риболовлі вкрав свій переможний трофей в акваріумі, розташованому неподалік від місця проведення змагання.

Меттью Кларк був визнаний судом винним у шахрайстві і крадіжці риби.

Рибак-чемпіон вкрав переможного окуня з акваріумаКонкурс рибалок відбувся влітку, проте суд розібрався з деталями події тільки зараз. Згідно з матеріалами справи, Кларк викрав рибу з акваріума напередодні змагання. Коли прийшов час зважування улову, надана ним на суд журі риба виявилася найважчою – окунь важив близько шести кілограмів, тоді як риба суперника – приблизно 4,5 кілограма.

Судді віддали перемогу Кларку, але в чесності рибалки засумнівався його найближчий переслідувач Шейн Бентлі. За його словами, він впізнав в окуні Кларка мешканця акваріума, куди він регулярно ходить з дружиною і дітьми. Бентлі заявив, що риба відрізнялася помітними плямами на голові, і саме тому вона здалася йому підозрілою.

Бентлі повідомив про свій здогад членам рибальського клубу, які брали участь у змаганні, але його доводи не прийняли до уваги. Тоді він відправився в акваріум і з’ясував, що той самий окунь дійсно пропав. Бентлі повідомив про це оргкомітет змагання, а той, у свою чергу, зв’язався з місцевою поліцією.

Незабаром Кларка затримали, справу його було передано до суду. За підсумками засідання він був засуджений до ста годин громадських робіт.

Відомо, що після конкурсу Кларк збирався віднести рибу назад в акваріум, але запанікував і продав її торговцеві рибою.

За матеріалами СВІТ24.net

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: