Доктора Пі суд відмовився випускати під заставу

Вчора, 22.01.2013 cуд відхилив клопотання захисту Андрія Слюсарчука про звільнення підзахисного під заставу у 130 тисяч гривень. Відмова мотивована тим, що вчинені підсудним злочини є тяжкими і передбачають покарання у вигляді позбавлення волі до 10 років.

Доктора Пі суд відмовився випускати під заставуСуддя Солом’янського районного суду Києва Марія Зелінська відхилила клопотання захисту про звільнення Андрія Слюсарчука (більш відомого як Доктор Пі) під заставу у 130 тисяч гривень. Таке рішення суд мотивував тим, що злочини, у вчиненні яких обвинувачується Слюсарчука, є важкими і передбачають покарання у вигляді позбавлення волі до 10 років.

Більше того, на переконання суду, Доктор Пі, перебуваючи на волі, зможе ховатися від слідства і чинити тиск на свідків. Також суд ухвалив рішення про продовження терміну утримання Слюсарчука під вартою до 13 березня 2013 року.

Тоді звинувачення і захист звернулися до суду з новим клопотанням – про визначення підсудності у цій справі, адже на території Солом’янського району столиці Доктор Пі скоїв тільки два злочини, які слідство не вважає основними в справі.

Прокурор зазначив, що основні злочини Слюсарчук скоїв на Львівщині, Тернопільщині, Хмельниччині та у Києві. Суд оголосив перерву і пішов у дорадчу кімнату.

Також суд вирішив направити кримінальну справу Андрія Слюсарчука у Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних і кримінальних справ для визначення підсудності.

Нагадаємо, що Андрія Слюсарчука звинувачують у скоєнні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 358, ч. 2 і ч. 3 ст. 190 КК (використання завідомо підробленого документа та шахрайство).

Кримінальні справи було порушено на підставі розслідувань журналістів газети Експрес, які з’ясували, що Слюсарчук не має вищої медичної освіти, а всі його дипломи підроблені.

Читайте також: Міносвіти Росії визнало, що диплому російського вузу у Слюсарчука нема

17 листопада Галицький районний суд Львова підтримав подання слідчого та обрав для Слюсарчука запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на час слідства.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: