Чоловік подарував незнайомцю їхню спільну з дружиною квартиру

У Черкасах чоловік подарував спільно придбану з дружиною квартиру сторонній людині, повідомляє ТСН.

Чоловік подарував незнайомцю їхню спільну з дружиною квартируЧастину житла суд першої інстанції жінці повернув, але Апеляційний своїм рішенням зробив жінку абсолютним безхатьком.

Валентина Іващенко з болем розповідає, як самотужки робила ремонт у спільно придбаній із чоловіком квартирі. Він хворів – вона працювала за двох, бо квартира була в жахливому стані. “Стіни я сама випалювала паяльною лампою, старалася для сім’ї. Виносила сама бетон з п’ятого поверху до смітника”, – пригадує жінка.

У новій оселі, яку оформили на чоловіка, спочатку панувала ідилія. Однак за 10 років ситуація змінилася докорінно. За свідченнями сусідів, чоловік постійно бив дружину і її малого сина. “Чую я тут крики, лайку. Піднімаюсь, він її тут б’є… Він десь ходить у секту і там вони так – повинна жінка бояться чоловіка свого”, – розповідає сусідка родини Раїса Клименко.

А одного дня Валентина отримала повістку до суду – чоловік подав на розлучення. “Подали на розподіл майна. А він мені говорить, що квартира не моя і не його. Як це, питаю. А так, каже, це квартира зовсім чужа”, – переповідає Валентина слова чоловіка. Іще за кілька місяців до розлучення він вивіз із квартири цінні речі. Через приватного нотаріуса подарував спільно придбану квартиру сторонній людині.

“Договір дарування є фіктивним у зв’язку з тим, що нотаріус робив договір дарування і бачив, що в паспорті Лосєва є наявний штамп про одруження, а згода дружини є обов’язковою”, – запевняє юрист Т.Манзар. Договір дарування суд першої інстанції визнав недійсним і залишив за жінкою половину житла. Утім, Черкаський апеляційний суд у жінки відібрав і частину квартири.

Проте Валентина вирішила за майно боротись і далі – бо просто не має, де жити. Уже написала заяву до прокуратури, звернулася до Верховного суду України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: