На ринку оренди змінена стара/нова шахрайська схема

“Існує дуже багато способів як не отримати в оренду бажану квартиру та залишитись без грошей. Наприклад, вам можуть продати списики з квартирами які колись здавалися, або здати квартиру, яку здали як мінімум п’ятьом охочим. Але про такі методи більшість вже знає, тому намагається максимально себе убезпечити. Проте, нещодавно в інтернет з’явився ще один цікавий спосіб“, інформує УБР.

На ринку оренди змінена стара/нова шахрайська схемаНа перший погляд нічого дивного: на сайті безкоштовних оголошень вам пропонують квартиру у непоганому районі за ціною трохи меншою від ринкової. Дешевизну пояснюють тим, що господар їде за кордон і треба швидко здати. Кажуть, що помешкання у чудовому стані.

Олена, співробітник агентства з нерухомостіВ квартире холодильник, телевизор, стиральная машинка автомат, мебель новая, кухонька вставленная и микроволновка на кухоньке. санузел поменян, ванна новая”.

А потім посередники кажуть, що їх послуги коштують 600 гривень.

Олена, співробітник агентства з нерухомості: Вы сразу нам перечисляете 400 гривен , вы можете связаться с хозяином договориться. Но перед просмотром вы оплачиваете 400 гривен, за подписание договора вы оплачиваете еще 200 гривен”.

Тобто, 400 гривень ви маєте заплатити ще до огляду квартири. Переслати їх на певний рахунок. Ще 200 віддаєте, якщо оселя вам сподобалася і ви згодні підписати договір оренди. Але якщо житло не вам не підходить, то обіцяють запропонувати інше  і не факт, що наступне буде ліпшим.

Віктор Несін, голова правління спілки консультантів з нерухомості” У нас еще есть такое понятие как акт выполненных работ, который должен быть подписан после того как вам оказали услугу… какие-то перечисления денег до того как, ну вы должны сами понимать. Вы и в интернете можете купить какой-то товар, а потом купить его и не получить”.

Легальні ріелтери кажуть: розпізнати шахраїв не складно. По-перше, ціна значно менша від ринкової. По-друге, гроші наперед. І має занепокоїти те, що посередники підганяють із рішенням.

Віктор Несін, голова правління спілки консультантів з нерухомості:  ” Что значит быстро? Человек в любом случае должен осознать, принять решение и выполнить какие-то действия. Когда вас подгоняют – что-то пытаются скрыть, это однозначно”.

Тим часом, посередники по телефону переконували: якщо за 3 дні квартиру не підберуть, то повернуть частину передоплати. Запевняли, що працюють абсолютно законно і їх підприємство можна знайти серед зареєстрованих. Але у базі даних в інтернеті  ми його так і не відшукали.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: