$20 тис. за участь в американській безкоштовній лотереї

Громадяни України платять шахраям від $7 до $20 тис. за реєстрацію в абсолютно безкоштовній лотереї отримання «Green card» – документа, який дає право на проживання в США та отримання громадянства.

$20 тис. за участь в американській безкоштовній лотереїГроші беруть так звані еміграційні агенції або окремі особи, які до посольства США в Україні не мають жодного стосунку. Фактично, вони лише допомагають заповнити анкету, розміщену на сайті лотереї, повідомляє «ТСН».

У посольстві США в Україні припускають, що своїх клієнтів такі агентства навряд чи попереджають, що їхнє посередництво не гарантує отримання візи. Адже претендентів на «зелену карту» обирає комп’ютер.

«Коли я спілкувалася із заявниками, вони називали різні суми, які платили посередникам. Від $7 до 20 тисяч», – заявила керівник відділу імміграційних віз посольства США Наталя Сміт.

«Навіть якщо заявники заплатять такі гроші візовим посередникам, це не гарантує, що вони отримають візу. Оскільки остаточне рішення про видачу візи – за посольством. Підкреслюю, участь у «Green card» безкоштовна», – пояснила вона.

Довыдково: минулого року учасниками лотереї «Green card» стали 8 мільйонів осіб, у тому числі 853 000 громадян України. З них тільки 6,5 тис. комп’ютер обрав претендентами на візу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: