Затримано афериста, який “загрався” в міліціонера

Засвітився шахрай на території Маріуполя, а затримали його в Запоріжжі. Зловмисником виявився 37-річний безробітний Житомирській області.

МаріупольЗ травня по серпень поточного року чоловік промишляв на території морського міста Донеччини. Правоохоронці зареєстрували тут кілька фактів шахрайських дій зі схожим почерком.

Його жертвами ставали виключно 14-17-річні юнаки, яким він представлявся співробітником органів внутрішніх справ, демонструючи обкладинку службового посвідчення. Чоловік повідомляв підліткам про нібито резонансний злочин, що скоєно  в їхньому районі, і стверджував, що хлопці за зовнішніми ознаками схожі на підозрюваних. Для перевірки їх невинності зловмисник забирав їх мобільні телефони для фіксації вихідних дзвінків, а власне жертв відправляв неначе до патрульної машини за рогом, де для їх упізнання чекають потерпілі «злочину».

Поки діти виконували вказівки афериста, чоловік встигав ховатися з їх особистою власністю, яку потім збував на ринках.

Пізніше житомирський безробітний покинув Маріуполь, відправившись в невідомому напрямку. Затримали його вже в Запоріжжі. Підозрюваний зізнався у скоєному. «Міліціонеру» загрожує позбавлення волі до трьох років за статтею «Шахрайство, вчинене повторно …», адже крім Донеччини та Запорізької області за чоловіком числяться десятки протиправних діянь по всій Україні.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: