Мавроді створив у Росії партію МММ

У Курську в неділю, 16 вересня, було оголошено про створення Всеросійської політичної партії МММ.

Мавроді створив у Росії партію МММУстановчий з’їзд партії обрав її головою засновника фінансових пірамід МММ та МММ-2011 Сергія Мавроді.

Основними завданнями нової партії, за заявою учасників з’їзду, є “справедливий перерозподіл коштів, їх раціональне використання та турбота про оточуючих”. Гаслом Всеросійської політичної партії МММ стала фраза “Ми змінюємо світ” (рос. “Мы меняем мир”.

На з’їзді був прийнятий статут і програма партії, а також обрані її керівні органи. У загальній складності захід відвідали делегати з приблизно 50 регіонів Росії.

У серпні 2012 року Сергій Мавроді повідомив про те, що він створив політичну партію в Україні та заявив про намір взяти участь у виборах до Верховної Ради в жовтні 2012 року. Відтоді  про подальші кроки партії не повідомлялося.

Сергій Мавроді і раніше брав участь у політичній діяльності. У 1994 році він був обраний депутатом Державної Думи, проте через рік був позбавлений депутатського мандата. У 1996 році Мавроді мав намір брати участь у виборах президента РФ, однак ЦВК відмовила йому в реєстрації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: