У Facebook 83 000 000 шахрайських сторінок

Соціальна мережа Facebook починає полювання на «неправильних» користувачів. У Facebook 83 000 000 шахрайських сторінокУ цей список потрапляють ті, хто використовує не своє справжнє ім’я, створює сторінки для своїх домашніх улюбленців або робить запасні профайли для того, щоб реєструватися на всяких сайтах, де це можна зробити за допомогою пароля і логіна з Facebook.

В даний час призначена для користувача база Facebook налічує 955 млн. людей, але з них 8,7% – це ті самі «неправильні» користувачі, що створюють підставні сторінки або запасні облікові записи. Їх пошук і усунення – одне з першорядних завдань Facebook, і не тільки заради спокою реальних користувачів. Компанія заробляє гроші на рекламі, і від показників кількості активних користувачів безпосередньо залежить, скільки заплатять рекламодавці.

Facebook розділив всі «небажані» акаунти на три категорії. До першої належать такі, що дублюються сторінки користувачів, і їх близько 4,8% (або 45 800 000). Згідно угоди користувача Facebook, не можна заводити більше одного особистого облікового запису або створювати аккаунт від імені іншої людини. Батьки, які створюють сторінки своїм малюкам, порушують одразу обидва правила (дітям до 13 років вхід в Facebook заборонений).

Друга категорія – неправильно зареєстровані акаунти. Facebook дозволяє створювати акаунти для компаній, домашніх улюбленців і груп, проте вони повинні бути оформлені у вигляді «Pages», або офіційних сторінок. Частка невірно зареєстрованих акаунтів дорівнює 2,4%. При бажанні їх можна перетворити на офіційні сторінки без втрати даних.

Третя категорія є найбільш нечисленною і малоприємною. 1,5% всіх активних акаунтів належать шахраям, які порушують правила користування мережею і, наприклад, займаються розсилкою спаму і іншими не дуже хорошими справами.

Facebook відзначає, що на Заході число «небажаних» акаунтів істотно нижче, в той час як в країнах, що розвиваються на зразок Індонезії або Туреччини справи йдуть гірше.

У разі виявлення «неправильних» сторінок Facebook закриває до них загальний доступ, але самі акаунти не видаляються «з міркувань безпеки». Їх власники не можуть дістатися до свого контенту, будь то фотографії, відео або пости. Їм відмовлять і в отриманні копії даних, які зберігає про них Facebook.

Якщо Facebook закрив Ваш аккаунт, то Ви не зможете створити новий без дозволу компанії.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: