Киянка могла б стати безхатченком через подругу

У Дніпровському районному управлінні ГУ УМВС у м. Києві, запобігли квартирному шахрайству, внаслідок якого молода жінка могла б залишитися без власної квартири, повідомляє ГУ УМВС України в м. Києві.

27-річна жінка мала серйозні проблеми зі здоров’ям, тому аби хоч якось компенсувати вартість лікування, вирішила здати в оренду кімнату у власній двокімнатній квартирі. Таке вирішення проблеми підказала подруга – приятелька ще з шкільних часів, і навіть знайшла квартиранта, який доводився їй близьким родичем. Мовляв, і гроші будуть, і за квартирою буде кому приглянути за відсутності господині, і чоловіча допомога не завадить.

Про те, що 50-річний чоловік неодноразово був судимий за шахрайство та продав не одну квартиру за підробленими документами, подруга промовчала. Крім цього у неї, її родича та їх спільного товариша щодо квартири подруги вже був розроблений план.

Цілий місяць квартирант вдавав ввічливу та дбайливу людину. Але, як тільки господиня квартири потрапила на лікарняне ліжко, чоловік зробив обшук в її кімнаті аби знайти документи на право власності квартири. Але їх в помешканні не виявилося. Зате він натрапив на паспорт та ідентифікаційний номер господині.

Оскільки молоді жінки були ровесницями, то шахраї вирішили діяти за такою схемою: вклеїли в паспорт фотокартку подруги дитинства та почали збирати документи, які підтверджують право власності на квартиру. В деякі організації зловмисники не наважились навідатись, тому майстерно підробили частину паперів. Лише через три місяці зловмисники виставили квартиру на продаж. Ціна була невелика і покупці знайшлись швидко.

Але все передбачити неможливо. У нотаріуса під час оформлення договору-продажу квартири виникли підозри з приводу одного з протоколів. Фахівець вийшла в іншу кімнату, набрала номер організації та поцікавилась, чи працює у них особа, прізвище, якої стояло в кінці протоколу. Почувши відповідь, що працівника з таким прізвищем немає, вона знайшла привід та перенесла зустріч на наступний день.

На даний час порушено кримінальну справу за статтею 190 Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 12 років.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: