В Італії люди масово поклоняються дияволу

Італія стала центром розповсюдження сатанізму в усій Європі: сектанти-сатанисти масово служать чорні меси, вербують нових послідовників, крадуть та паплюжать церковні реліквії.

На часі італійська влада та власники інтернет-хостингів не встигають видаляти відповідні блоги та форуми, які постійно з’являються в інтернеті, – пише журнал Фокус.

Водночас італійські служителі Церкви б’ють на сполох, оскільки за останні роки кількість окультно-демонічних сект та груп, які поклоняються дияволу, помітно збільшилася.

За офіційними даними, сатанинських сект в Італії нараховується близько 8 тисяч, а відвідують їх близько 600 тисяч людей.

Через різке збільшення сатанистів у найбільш релігійній країні Єровпи, якою вважається Італія, з’явилися цілі армії екзорцистів.

Так, Римський католицький університет оголосив про відкриття спеціалізованих курсів з екзорцизму та вивченню сатанізму для служителів Церкви.

“Головна мета курсів – протидія проти розповсюдження моди на сатанізм у музиці, одязі та різних предметах, а також захоплення магією, окультизмом та демонічною містикою”, – розповів ректор університету Паоло Скафароні.

Експерти також зазначають, що лідери таких сект використовують інтернет для організації окультно-магічних церемоній, а також створюють спеціальні блоги, де за допомогою шифру спілкуються зі своїми адептами.

Зазначимо, що нещодавно – й саме через велику популярність сатанізму в Італії, а також жорстоких вбивств на цьому ґрунті, в поліції цієї країни створили спеціальний підрозділ для боротьби із подібними сектами.

Експерти також наголошують, що українці теж жваво підхоплюють італійське віяння сатанізму.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: