ОСББ: з’явилась нова форма шахрайства

29 березня Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України звернулося до Міністерства внутрішніх справ з проханням провести перевірку факту фальшування офіційного бланку Мінрегіону. Про це повідомили у прес-службі Мінрегіону.

ОСББ: з’явилась нова форма шахрайстваЗ невстановленою поки-що метою, невідомі розіслали ряду об’єднань співвласників багатоквартирних будинків в Одеській області листа, у якому пропонували взяти участь у конкурсі на проведення ремонтних робіт із залученням іноземних інвестицій, для чого пропонували співвласникам надати кошторис робіт та висновок незалежної аудиторської перевірки. Форма бланка не відповідала зразку, текст містив помітні граматичні та стилістичні помилки, лист не був оформлений відповідно до встановлених вимог діловодства, був підписаний не уповноваженою на те особою, для чого зловмисники використали ім’я реальної людини – головного спеціаліста Міністерства. Завдяки цьому, власне, і виявився факт фальшування – представниця одного з ОСББ вирішила пересвідчитися у правдивості документа, зателефонувала до реального фахівця Мінрегіону та надіслала по факсу копію фальшивки.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України категорично заявляє, що такі спроби ввести в оману представників ОСББ не матимуть успіху. Адже і форму бланка Міністерства, і підписи більшості уповноважених осіб Мінрегіону добре знають керівники об’єднань, які часто особисто спілкуються з керівництвом відомства. Крім того, будь-які конкурси проводяться виключно з розміщенням їхніх умов у вільному доступі на веб-сайті Міністерства.

Мінрегіон попереджає всіх учасників ОСББ про зростання активності шахраїв та закликає при наявності найменших сумнівів у правдивості документів негайно звертатися до Міністерства.

Просимо оприлюднити це звернення у вашому ЗМІ.

1 thought on “ОСББ: з’явилась нова форма шахрайства

  1. Шановні урядовці не смішіть людей зі своім ОСББ , Це додаткове стягнення коштів з населення за комунальні послуги , У нас в Ромнах Сумськоі обл,жекіи немає ,У нас є 4 приватних підприємства , які обслуговують все місто комунальними послугами ,І нас , малозабеспечених , це цілком влаштовує ,Вони віконують при фінансовій можливості усі закладені у договорі послуги ,І це при тому що нам дають субсідіі ,Бо п/п обслуговує 4-у частину міста і має можливість хоть десь заткнути дірк які коштують недешево ,А якщо ми распилим ці кошти по ОСББ , то нам прйдеця додатково платити гроші за необхідні ті чи інші послуги Бо грошей ОСББ на це не вистачатиме , так як ми живемо в старих 3-х поверхових хрущевках , які потребують постійного догляду ,А ми – старі пенсіонери не взмозі цього оплатити додатково , Нас лякають тим , шо наш будинок забере собі якийсь ловкачаферист ,І нам силоміць нав!язують це ОСББ ,Прхання допомогти нам залишитись нам у п/п як і і існує зараз , та нас влаштовує ,Не знищуйте добрі справи ,

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: