Шахраї дурять українців, “впарюючи” їм труси для потенції за 400 гривень

На диво-трусах, які, нібито, лікують від усіх чоловічих хвороб, шахраї заробляють шалені гроші.

Диво-труси, за які видурюють по 400 гривень не мають жодних лікувальних властивостей
Диво-труси, за які видурюють по 400 гривень не мають жодних лікувальних властивостей

Шахраї заробляють на здоров’ї довірливих українців, видурюючи у них великі гроші.

Журналісти програми “Гроші” дізналися, що одним із таким медичних “див” є труси, які лікують чоловіків від потенції. Як зазначають у компанії, яка продає лікувальну спідню білизну, ці труси є секретною розробкою вчених і коштують 400 гривень. Вони вироблені за нанотехнологіями і лікують простатит, аденому та підвищують чоловічій потенціал. Продавець у свою чергу обіцяє ефект від диво-трусів уже через тиждень. “Тут є лікарські трави, що розміщуються під пухирцями, які вироблені за нанотехнологіями”, – ділиться продавець продукції. Для повного впливу на покупця реалізатор додає, що й сам ходить у такій лікувальній білизні і вилікував простатит.

Щоб дізнатися, чи справді білизна має такий дивовижний ефект, журналісти “Грошей” консультувалися в Українському інституті сексології та андрології. “Видно, що це звичайні бавовняні труси. Цей продукт не має лікувальної дії”, – розповіли лікарі інституту. “Пацієнти, яким обіцяють універсальний засіб і говорять про те, що це вилікує всі захворювання, вже мають засумніватися, тому що механізми у аденоми, простатитів, порушеннь ерекції, можуть бути абсолютно різними”, – додають експерти.

Водночас, лікарі також зазначають, що вже звикли, що до них звертаються жертви псевдо медичних іграшок. Тому не рядять людям гратися в самолікування, а пропонують звернутися за допомогою до медиків.

За матеріалами: tsn.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: