У Києві адміністратор АЗС обраховував нічних клієнтів

У Києві близько опівночі до чергової частини Голосіївського відділу Державної служби охорони надійшло повідомлення по спецлінії «102». Черговий повідомив, що допомога правоохоронців потрібна на автозаправній станції по Червонозоряному проспекту. У Києві адміністратор АЗС обраховував нічних клієнтівЧерез кілька хвилин міліціонери прибули на місце події, де до них звернулася  одна з клієнток заправки і вказала на адміністратора закладу, який намагався її обрахувати.

Виявилося, що жінка пізно ввечері заїхала на АЗС і попросила залити в її автомобіль 40 літрів бензину. Коли ж справа дійшла до розрахунку за пальне, то сума, названа адміністратором, викликала в жінки підозру – за підрахунками клієнтці треба було сплатити чи не вдвічі менше. Отримавши чек, підозри жінки підтвердилися – працівник заправки справді ошукав її, бо замість 40 літрів бензину, фактично залитих до баку авто, у чеку зазначалася вартість 60 літрів. Обурена діями шахрая клієнтка негайно викликала міліцію.

Затриманого, 28-річного харків’янина, котрий працював адміністратором на заправці, доставили до Голосіївського райуправління міліції для з’ясування обставин події та винесення відповідного процесуального рішення.

За матеріалами Прес-служби Департаменту Державної Служби Охорони при МВС України.

За матеріалами Магнолія-ТВ.com

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: