Шахраю вдалося стати директором французького аеропорту

Відомий правосуддю шахрай завдяки підробленим документам зумів очолити міжнародний аеропорт французького Ліможа, і досить успішно ним керував протягом декількох місяців.

Шахраю вдалося стати директором французького аеропорту

У листопаді минулого року 43-річний француз Жан-П’єр Гайяр був представлений співробітникам лимозького аеропорту в якості їх нового директора. Резюме Гайяра було бездоганним: колишній пілот винищувача ВМС Франції, інженер з дипломом французької Національної академії цивільної авіації, глава великої компанії, що входить до групи Vinci.

Скромністю Гайяр не відрізнявся: після свого призначення в інтерв’ю одному з місцевих видань він у фарбах описав свою участь у військових операціях в Лівані та колишный Югославії.

Шахрайство розкрилося лише в кінці січня, коли одна з клієнток аеропорту випадково впізнала Гайяра на фотографії і сповістила про це владу. З’ясувалося, що в резюме француза немає ні слова правди. Більш того, він уже кілька разів притягувався до суду за звинуваченнями в заподіянні шкоди майну, підробці, шахрайстві, крадіжці і зловживанні довірою і навіть відбув термін тюремного ув’язнення.

У 1995 році Гайяр вже видавав себе за поліцейського, а в 1996-му – за військового. Однак, незважаючи на все це, йому вдалося роздобути свідоцтво про відсутність у нього судимості, яку він представив при прийомі на роботу в аеропорт.

В аеропорту звістка про викриття директора грянула як грім серед ясного неба.

«Ні в кого не було навіть натяку на підозру. Його обман був бездоганним», – заявив Жан-П’єр Лімузен, глава торгово-промислової палати Ліможа, яка управляє аеропортом.

Після викриття Гайяр немов випарувався, його місцезнаходження невідоме.

Цікаво, що наймачі Гайяра звертатися до суду не стали, оскільки не вважають, що понесли збитки: за словами співробітників, на своєму посту директор проявив прекрасні професійні навички і працював дуже добре.

За інф. bin.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: