Шахраї торгували побаченнями з Богатирьовою за 2500 гривень

Жінка пропонувала зустрічі із урядовцями для вирішення проблем.

Працівники карного розшуку завдяки журналістам ТСН упіймали на гарячому шахрая, який ошукував підприємців та держслужбовців. За певну суму обіцяв їм зустріч із урядовцями для вирішення їхніх проблем.

Шахраї прикривались столичним агенством з продажу театральних квитків

У полі зору шахраїв опинився головлікар Рівненського пологового. Йому зателефонувала невідома жінка, яка відрекомендувалася помічницею самої новопризначеної керівниці Міністерства охорони здоров’я Раїси Богатирьової.

“Вона сказала, що вона працівник Кабінету міністрів, і сказала, що організовується зустріч видатних фахівців медицини з Урядом, буде концертна програма, але сьогодні, вчора треба було до 17.00 заплатити терміново 2500 гривень”, – каже виконуючий обов’язків головного лікаря Рівненського полового будинку №2 Сергій Сулімовський.

Знімальна група “ТСН” домовилася про зустріч із жінкою, щоб передати їй кошти, а натомість отримати доступ до тіла. Телефоном сказали адресу й час.

“Ой, Господи, я зрозуміла, зачекайте, будь ласка, хвилин п’ятнадцять, я зараз відправлю вам свого помічника, бо я ще зараз не на місці”, – каже по телефону жінка. Поруч співробітники карного розшуку. Вони погодилися взяти участь у спецоперації, а потім розслідувати справу про шахрайство. Через десять хвилин кур’єр на місці. “Мені мій начальник дав квитки і сказав доставить за такою адресою. Сказав ваш телефон”, – виправдовується кур’єр. Чоловіка питають, хто ж у нього начальник. “Юля Анатоліївна”, – відказує посильний. Вже за хвилину він дає пояснення правоохоронцям.

Це вже не перша афера, адже вона добре організована. Все відточено до дрібниць. Приходить не сама жінка, а кур’єр із відомого серед шанувальників мистецтва київського агентства з продажу театральних квитків. Цього разу дісталися білети в партер на “Анну Кареніну”. Та невідомо, чи йде туди новопризначена очільниця МОЗу.

І чи справжні квитки та хто стоїть за кур’єром, з’ясовують правоохоронці. Тим часом у Міністерстві запевнили, що про подібні афери чують не вперше і закликають громадян не довіряти тим, хто пропонує зустріч із міністром у сумнівний спосіб. У Міністерстві вимагають розслідування цього факту та викриття аферистів, що користуються довірою простих людей. Звертаються до людей з проханням користуватись лише публічною, відкритою інформацією щодо діяльності Міністерства, прийому громадян, оформлення заяв та отримання належних адміністративних послуг.

Подібна афера в Україні практикується не вперше. Так, свого часу “Лохотрон в Україні” вже повідомляв про аферу: як випити з Хуйлоим і Януковичем за 1,5 тис. грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: