Google, Facebook і Microsoft спільно виходять на стежку війни з фішингом

П’ятнадцять провідних IT-корпорацій, чия діяльність тісно пов’язана з інтернетом, офіційно оголосили про створення технічної робочої групи під назвою DMARC.org для вироблення стандартів по боротьбі зі спамом і фішингом.

Причому, до складу зазначеного об’єднання увійшли такі відомі технологічні компанії, як Google, Microsoft, Yahoo!, Facebook і AOL, а метою його є, як сказано, вироблення чорновий специфікації для реалізації надійної системи взаємодії між відправниками та одержувачами електронної кореспонденції.

Вони проти спаму і фішинга

Дана система повинна, зокрема, ускладнити життя шахраям, які займаються фішингом, тобто розсилаються по всесвітній павутині підроблені електронні листи з метою виманювання у довірливих користувачів логінів і паролів доступу, скажімо, до соціально-мережевих ресурсів або ігрових сервісів. Крім того, від такого роду шахрайських вивертів страждають часом і банки. Іншими словами, створювана система буде перевіряти кореспонденцію, яку розсилає своїм клієнтам, наприклад, Facebook або Bank of America, використовуючи єдині стандарти ідентифікації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: