Викрито шахрайську схему продажу машин із США на $ 4 млн

Правосуддя США пред`явило звинувачення шести вихідцям з Європи в шахрайстві, в результаті якого були обмануті сотні покупців і вкрадено понад $ 4 млн.

Викрито шахрайську схему продажу машин із США на $ 4 млнУгрупування, в яку крім трьох росіян входили громадяни Румунії, Латвії і Казахстану, розміщувало в інтернеті фальшиві оголошення про продаж машин.

Схема видурювання грошей була добре продумана і організована. Шахраї розміщували оголошення про продаж машин на авторитетних інтернет-сайтах, в число яких входили eBay, Paypal, Google Checkout і багато інших.

Після того як клієнт виявляв інтерес до товару, зв`язок з ним підтримувався через телефон та інші засоби електронного зв`язку. Гроші за покупку просили переводити на спеціальні рахунки, які відкривалися під фальшивими іменами.

Клієнтів запевняли, що гроші не будуть перераховані продавцям до тих пір, поки товар не буде доставлений новому власнику. Також розписувалися умови повернення.

На ділі ж члени угруповання знімали грошові кошти з рахунку і закривали його, після чого жертва залишалася ні з чим. Готівкові потім переправлялися в Європу.

За попередніми підрахунками було відкрито не менше 110 банківських аккаунтів у США.

До організації входили троє росіян і по одному громадянинові з Румунії, Латвії та Казахстану. Банда діяла протягом трьох з половиною років, з 2007-го по 2010 рік.

Лідерами угруповання були названі 37-річний румун Корнеліу Штефан Вейкум і 23-річна уродженка Єкатеринбурга Юлія Мішина-Хеффрон.

Інші фігуранти справи – 38-річний Сергій Бугаєв, 34-річний казах Олександр Брем, 24-річна Марина Талашкова і 21-річний латиш Ріхардс Авотінс – були названі їх головними спільниками.

На даний момент всі ці люди перебувають під слідством і поміщені під варту. У разі якщо їх визнають винними, кожному загрожує від 30 років до довічного ув`язнення в тюрмі.

«Справа демонструє нашу здатність розкривати навіть такі вишукані шахрайські схеми з багаторічним використанням фальшивих документів і можливістю сховатися на просторах глобальної мережі», – заявив представник Генеральної прокуратури США.

За матеріалами: Друга Смуга

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: