У Киргизстані розкрили фінансову піраміду

За інформацією прес-служби міністерства внутрішніх справ Киргизстану, в столиці країни викрито засновників чергової фінансової піраміди, які шахрайським шляхом заволоділи великою сумою грошових коштів мешканців Бішкека.

У Киргизстані розкрили фінансову пірамідуЯк повідомляє з посиланням на прес-реліз МВС інформаційне агентство «Кабар», у грудні минулого року в правоохоронні органи звернувся з заявою 34-річний житель столиці, який стверджував, що раніше, восени 2011 року, малознайомі йому особи шляхом обману заволоділи належними йому грошовими коштами в розмірі 51 тисячі сомів (близько 1,1 тисячі доларів). Незабаром, з такими ж заявами звернулися ще десять чоловік.

Як з’ясувалося, цим, а також іншим постраждалим, шахраї обіцяли виплати грошових коштів з відсотками від компанії «Авто ПСЛ», для чого, спочатку, довірливі громадяни повинні були вкласти не менше 17 тисяч сомів, а також привести ще двох клієнтів фінансової піраміди.

В ході проведення оперативно-розшукових заходів були виявлені організатори піраміди – уродженці Джалал-Абадської і Ошської областей, один з яких проживав у столиці, інший не мав певного місця проживання.

В ході обшуку на квартирі у Бішкеку були вилучені грошові кошти в розмірі 45 тисяч сомів, а також комп’ютерна техніка. Крім того, при обшуку на квартирі у матері одного з підозрюваних, було вилучено близько 1 мільйона сомів і понад 1,5 тисяч євро. За наявною інформацією, за час роботи фінансової піраміди шахраї зуміли обібрати понад 100 громадян, а більшу частину коштів – близько 30 тисяч євро – вони перевели за кордон.

1 thought on “У Киргизстані розкрили фінансову піраміду

  1. ну что за бред пишут AUToPCL американская компания которая выплачивает всем людям деньги эти вообще там левые. Верте дальше жрунялюгам и сидите на одну зарплату. Все перекрутили журналюги херню сделали.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: