Проникнення секти «Церкви сайєнтологіі» у систему освіти України

Під видом боротьби з наркотиками тоталітарна секта проникла в систему освіти України – про це йшлося на нещодавно проведеній у Києві прес-конференції «Проникнення екстремістської тоталітарної секти «Церква сайєнтологіі» у систему освіти України».

Проникнення секти «Церкви сайєнтологіі» у систему освіти УкраїниЯк повідомляє прес-служба Володимир-Волинської єпархії для сайту “Богословська освіта і наука в Україні”, голова єпархіального відділу місіонерства, катехизації та роботи з молоддю прот. Вадим Семчук, який брав участь у заході, повідомив, що мова йде про активне сприяння деякими високопоставленими чиновниками поширенню по навчальним закладам України відеодиску «Правда про наркотики», підготовленим ГО «Нарконон», який являється підрозділом сайентологічної організації.

Сайентологія, за думкою фахівців, є найбільш багатою, агресивною та деструктивною сектою нашого часу. Лекції про наркотики лише прихований метод вербовки нових членів сектантської організації.

Нещодавно Всеукраїнським апологетичним центром УПЦ була організована прес-конференція із цього приводу, але жодний телеканал не погодився висвітлити цю інформацію.

Аудіозапис прес-конференції можна завантажити тут.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: