Відбулося судове засідання у справі “Кінгз Кепітал”

Напередодні в Дніпровському суді відбулося чергове засідання у справі фінансової піраміди «Кінгз Кепітал». Засідання тривало чотири години.

Раніше засідання відкладалися, оскільки то не було захисників підсудних, то перекладача для Сандея Аделаджі.

Суд почався з клопотань адвокатів. Спочатку захисник Сергія Єресько (він займався в компанії офісами, брав гроші й оформляв договору) попросив закрити справу проти підзахисного. Потім адвокат Сергія Голованова (йому передавали гроші, а в компанію він нібито був рекомендований самим пастором) попросив відпустити його підзахисного, а також другого арештованого Ігоря Колесникова (він теж був рекомендований пастором). Суд відхилив їхні прохання.

Адвокат Аделаджі Андрій Федур зажадав від судді роз’яснити – чи може його підзахисний під час засідання читати Біблію. Але відповіді поки немає. Нагадаємо, на першому засіданні Аделаджа отримав за це зауваження.

Весь цей час під вікнами суду було чути злагоджений хор прихожан церкви, які то співали, то скандували речівки на захист свого пастора. Наступне засідання відбудеться 18 листопада.

Як повідомлялося раніше, кримінальну справу порушено стосовно шести членів злочинної організації з числа працівників групи компаній King `s Capital, очолюваної Сункамі Сандеєм Аделаджи.

За даними Управління зв’язків з громадськістю МВС України, ці особи протягом 2006-2008 рр.. шляхом шахрайства, під виглядом високоприбуткової діяльності вказаної групи компаній, заволоділи коштами громадян в особливо великих розмірах.

Обвинуваченим інкримінується скоєння злочинів, передбачених ч.1 ст.255 (створення, керівництво й участь у злочинній організації), ч.4 ст.190 (шахрайство), ч.3 ст.209 (легалізація грошових коштів, отриманих злочинним шляхом), ч .2 і ч.3 ст. 358 (підробка та використання завідомо підробленого документа) Кримінального кодексу Україні. Пастору загрожує до 12 років.

До двох обвинуваченим застосовано запобіжний захід – взяття під варту.

У цій справі визнані потерпілими 618 осіб, яким завдано матеріальних збитків на суму понад 52 млн грн.

З метою забезпечення відшкодування завданих збитків на майно обвинувачених накладено арешт на загальну суму близько 108 млн грн.

Кримінальну справу проти Аделаджі було направлено до суду наприкінці липня 2011 року.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: