Уряд Франції занепокоєний діяльністю сект

Французька урядова організація з боротьби з сектами передбачає можливу хвилі масових самогубств в країні, які можуть відбутися у грудні 2012 року через «пророкування» щодо кінця світу, які роблять численні секти.Уряд Франції занепокоєний діяльністю сект За даними організації, послідовники деяких сект почали збиратися в місцях, які, на їхню думку, повинні врятувати їх від Апокаліпсису.

На думку Жоржа Фенеша, керівника організації, це дуже серйозна справа. Він звернув увагу на небезпечну діяльність американської секти «Школа просвітлення Рамта», члени якої вважають, що єдиним безпечним місцем у світі під час кінця світу буде село Бугараш у Франції.

Після того, як лідер секти Джуді Зебра Найт оголосив про це, багато людей почали приїжджати у французьке село і купувати там землю, де поспішно будують бункери з підземними тунелями. Люди почали навіть збирати запаси їжі. На думку керівника французького урядового агентства, ситуація навколо села Бугараш стає щоразу небезпечнішою і треба вжити відповідних заходів, щоб запобігти трагедії.

«У Франції адептами сект є понад 500 тис. жителів країни. Серед них люди з різних прошарків суспільства. Є також і діти», – зазначає урядове агентство з боротьби з сектами.

За матеріалами: radiovaticana.org

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: