У Харкові з’явилися шахраї, який обманюють власників домашніх тварин

Останнім часом в КП «Центр поводження з тваринами» почали надходити дзвінки від жителів Харкова про те, що до них під виглядом працівників КП «Жилкомсервіс» приходять невідомі чоловік і жінка або дві жінки і вимагають 100-110 грн. за реєстрацію домашніх тварин.

У Харкові з'явилися шахраї, який обманюють власників домашніх тваринОднак, за інформацією Центру поводження з тваринами – єдиного підприємства, яке займається в Харкові урахуванням домашніх вихованців, офіційна вартість реєстрації складає 30 грн. для собак і 20 грн. – для кішок.

– Дана сума може збільшуватися на 25 грн тільки у випадку, якщо господар викликає співробітників центру на будинок, – уточнює начальник відділу обліку та реєстрації тварин КП «Центр поводження з тваринами» Олександр Коваленко.

На його думку, під виглядом співробітників “Жилкомсервісу” до харків’ян приходять шахраї, які займаються незаконним збором грошей у населення.

– Співробітники центру якщо і ходять по квартирах, то роблять це з метою перевірити наявну базу даних власників домашніх тварин, виявити нових або ж зареєструвати собак і кішок, – перераховує Олександр Коваленко. – У працівника центру завжди є при собі посвідчення, анкета для реєстрації тварини та реєстраційні набори, в які входять паспорт тварини, жетон (для собак) і буклет про правила та вимоги з утримання тварин.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: