Шахраї можуть скористатися новими правилами реєстрації квартир

Депутати Луганської міської ради на сесії у вівторок прийняли звернення до Президента Віктора Януковича, Кабінету Міністрів та Верховної Ради з проханням перенести нові правила реєстрації майнових прав на нерухомість з 2012 на 2013 рік.

За таке рішення проголосували 64 з 69 присутніх на сесії депутатів (всього в раді 76 депутатів).

На думку начальника луганського міського Бюро технічної інвентаризації Володимира Корнієнка, Міністерство юстиції досі не надало в БТІ ніяких пояснень щодо нових правил реєстрації нерухомості, які мають вступити в силу з січня 2012 року.

«Немає жодних роз‘яснень з приводу того, як все це буде відбуватися. У результаті мешканці можуть постраждати від шахраїв», — вважає Корнієнко.

У зв’язку з цим депутати вважають за необхідне перенести затвердження нових правил реєстрації майнових прав на нерухомість на 2013 рік.

Кабмін 26 жовтня затвердив порядок ведення Державного реєстру прав на нерухоме майно.

Даною постановою Кабмін уповноважив Державну реєстраційну службу та структурні підрозділи територіальних органів Мін‘юсту, що забезпечують реалізацію повноважень Держреєстру, здійснювати державний реєстр прав на нерухоме майно. Зокрема, відомство буде регулювати питання, пов’язані з реєстрацією запитів, пошуком відомостей, внесенням відповідних записів, оформленням рішень та свідоцтв про право власності на нерухоме майно, наданням інформації фізичним та юридичним особам.

Держреєстр буде містити інформацію про нерухоме майно; права власності та суб‘єктах цього права; інші речові права та суб’єктів цих прав; обтяження прав на нерухоме майно та суб’єктів цих прав.

Він вступає в силу з 1 січня 2012 року.

Джерело

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: