Президент Росії став одним з керівників МММ

4 листопада Сергій Мавроді привітав президента Росії Дмитра Медведєва з Днем народної єдності. Природно, не особисто, а на своєму сайті. І зробив щедрий подарунок: членство у своїй піраміді на верхньому її щаблі.

Президент Росії став одним з керівників МММПрес-служба Кремля чомусь не відреагувала на цей хід. У результаті Мавроді рекламує свою піраміду, використовуючи ім’я глави держави.

Президент Росії мимоволі став учасників першого кола «рефералів» піраміди МММ-2011 – це люди, вище яких в піраміді тільки сам Мавроді. Вони отримують не тільки гроші тих, кого самі заманили в піраміду. Причому термін «реферал» придумав сам Мавроді.

Але перше коло отримує ще і так звані реферальні платежі, тобто дохід від всієї діяльності піраміди. На кожного припадає 0,01% загальних доходів (у Мавроді 0,03%). Оскільки піраміда велика і розростається, реферали – багаті люди. Власне, найбагатші в піраміді. Крім засновника і рефералів перших трьох кіл, піраміди не збагачують нікого. Решту розоряють.

Відзначимо, що прес-служба Кремля досі не відреагувала на пропозицію Мавроді. Так що прямо зараз творець МММ щосили рекламує свою піраміду з використанням російської Першого особи. На сайті МММ-2011 так і написано.

Нагадаємо: Сергій Мавроді заснував МММ в 1989 році, ця піраміда стала символом обману населення в 90-і роки.

У 2003 році Сергій Мавроді був арештований, а потім засуджений на 4,5 роки за шахрайство. Він відбув свій термін, і в 2008 вийшов на свободу.

Джерело

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: