Один з найстаріших пенсійних фондів РФ звинуватили в шахрайстві

Недержавний пенсійний фонд “Дорога” – один з найстаріших російських НПФ – звинуватили в обмані клієнтів і виведення пенсійних накопичень. Один з найстаріших пенсійних фондів РФ звинуватили в шахрайствіСтосовно голови фонду Володимира Таранушіча порушено кримінальну справу.

Оперативники вважають, що НПФ “Дорога” виводив пенсійні накопичення за рахунок афілійованих з ним компаній під виглядом купівлі акцій. Як повідомили в прес-службі управління на транспорті МВС Росії по ПКФО, велика частина виведених коштів до фонду не поверталася під приводом банкрутства фірм.

За даними слідства, які в своєму розпорядженні має дані про 15 компаніях, афільованих з “Дорога”, фонд незаконно виводив пенсійні накопичення протягом останніх п’яти років і зараз знаходиться на межі банкрутства. Оперативники вилучили фінансову документацію НПФ за 2007-2010 роки.

Заступник директора “Дороги” Валерія Алексашина, яка тимчасово виконує обов’язки Таранушіча, що знаходиться у відпустці, спростувала інформацію про банкрутство. За її словами, рахунки фонду не арештовані і НПФ продовжує працювати в звичайному режимі. Також Алексашина уточнила, що слідство не надало конкретних фактів і звинувачень.

НПФ “Дорога” був створений в 1993 році. До числа його засновників входять банк “Південний регіон”, Метракомбанк і Донхлеббанк. Фонд управляє пенсійними накопиченнями 40 тисяч осіб.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: