У Нью-Йорку розкрито рекордну аферу з кредитками

У Нью-Йорку поліція заарештувала 86 осіб, звинувачених у великомасштабній крадіжці особистих даних власників кредитних карт. В афері брали участь п’ять злочинних угруповань.

Ще 25 осіб, як повідомляється, оголошені в розшук.

Серед заарештованих – банківські клерки, офіціанти та інші працівники сфери послуг, які допомагали шахраям отримати особисті дані власників кредиток.

За словами прокурорів, за 16 місяців зловмисники зуміли зняти з чужих кредитних карт близько 13 млн доларів.

Шахраї використовували особисті дані власників банківських карт для створення фальшивих кредиток, які використовувалися в різних містах США, головним чином для купівлі продукції компанії Apple. Крім того, за чужі гроші зловмисники купували предмети розкоші, наприклад, годинники і дороге взуття. Причому деякі без сорому викладали свої фото у шикарному оточенні в соціальних мережах, повідомляє ТСН.

У ході розслідування, що тривало два роки, поліція встановила зв’язки нью-йоркських аферистів зі злочинними угрупуваннями по всьому світу, в тому числі в Африці, Європі, на Близькому Сході і в країнах Східної Азії.

Розкриту аферу називають найбільшою і однією з найбільш витончених в історії США. “Це, безумовно, сама велика і, звичайно, одна з найбільш складно організованих крадіжка особистих даних і кредитне шахрайство, з якими зіткнулися правоохоронні органи”, – заявив прокурор Куїнса Річард Браун.

Варто зазначити, що так звана “крадіжка особи” і пов’язане з нею кредитне шахрайство – найбільш бурхливо зростаючий вид кримінальної активності в США в останній час.

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: