У Чорнобилі затримали групу осіб, які нелегально потрапили до зони відчуження під виглядом журналістів

22 жовтня у місті Чорнобиль співробітники правоохоронних органів затримали групу осіб, які потрапили до зони відчуження під виглядом журналістів одного з найбільших російських інформагентств.

У Чорнобилі затримали групу осіб, які нелегально потрапили до зони відчуження під виглядом журналістівЗатримання стало наслідком перевірки, яку Міністерство надзвичайних ситуацій, Державне агентство України з управління зоною відчуження здійснили спільно з правоохоронними органами і таким чином відреагували на повідомлення у ЗМІ щодо продовження поїздок з пізнавальною метою до чорнобильської зони в супереч забороні Генеральної прокуратури. Після скасування Наказу МНС про “Порядок відвідування громадянами України, іноземними делегаціями та іноземцями зони відчуження і зони безумовного (обов’язкового) відселення” проводяться лише “технічні” візити – для здійснення своєї професійної діяльності зону відчуження можуть відвідати журналісти, науковці, студенти тощо.

Нині правоохоронні органи здійснюють заходи відповідно до чинного законодавства. Вивчається питання заборони в’їзду в Україну протягом трьох років двом громадянам Росії – організаторам цієї поїздки. Людей, які були затримані разом з ними, проінформували, що вони стали жертвами шахрайства та відпустили.

Інформагентство підтвердило, що жодних документів до МНС не подавало і не планувало візит у Чорнобильську зону.

За матеріалами Прес-служба МНС

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: