Петербурзьку пенсіонерку врятували від світової кризи за 130 тисяч рублів

Економічна криза – зручний привід для шахраїв отримувати наживу за рахунок довірливих городян. Як повідомили в інформвідділі кримінальної поліції ГУ МВС РФ по СПб і ЛО, зараз правоохоронні органи розслідують шахрайство, вчинене в Приморському районі міста.

Петербурзьку пенсіонерку врятували від світової кризи за 130 тисяч 
 рублів«Серед білого дня біля будинку № 16 по Довгоозерній вулиці, біля ощадної каси, невідомий чоловік познайомився з літньою жінкою у віці 80 років, якій відразу ж заявив, що глобальна світова криза різко набирає обертів, і тому відсотки платити не будуть, – розповіли в поліції. – Спритний шахрай запропонував пенсіонерці зняти свої гроші з ощадкнижки і віддати йому, а він їй віддасть євро. Літня жінка піддалася психологічному трюку і надалі діяла, образно кажучи, під диктовку незнайомця».Видео информотдела КМ ГУВД по СПб и ЛО


Старенька передала 130 тисяч рублів грошей шахраєві, а натомість отримала платіжні кошти Євросоюзу. Однак у банку бабусі сказали, що ці гроші всього-на-всього підробка хорошої якості. Обдурена старенька змушена була звернутися в поліцію.
За підозрою у скоєнні цього злочину затримано 30-річного Руслана Нізгуренко, мешканця Волгограда. Стосовно нього вже порушено кримінальну справу за ст.159 КК РФ («Шахрайство»). Співробітники карного розшуку припускають, що чоловік може бути причетний до аналогічних злочинів, і просять усіх, хто міг постраждати від його дій, звертатися за телефоном в СПб 573-59-02. Конфіденційність інформації гарантується.

За матеріалами “Фонтанка

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: