Ларрі Кінг зізнався в участі у фінансовій піраміді Медоффа

Відомий американський телеведучий Ларрі Кінг зізнався, що брав участь у фінансовій піраміді “шахрая століття” Бернарда Мейдоффа.Кінг розповів кореспонденту, що інвестував у фонд Медоффа 4 мільйони доларів. 3,3 мільйона з цих коштів він встиг повернути до краху фінансової піраміди. 200 тисяч доларів з решти 700 тисяч ведучий повернув вже після банкрутства фонду за рахунок розпродажу нерухомості афериста. Ще 500 тисяч Кінгу повернув уряд.

Бернард Медофф – творець найбільшої в американській історії фінансової піраміди. Бізнесмена, який отримав прізвисько “шахрай століття”, засудили до 150 років позбавлення волі. Мейдофф завдав учасникам піраміди збитків у 50 мільярдів доларів. Ошукані інвестори досі намагаються повернути кошти. Для цих цілей призначений керівник, який організовує аукціони з розпродажу майна афериста.

У піраміді Медоффа брали участь багато знаменитостей. Зокрема, голлівудський режисер Стівен Спілберг, який очолив у 2008 році список обдурених вкладників, не зміг повернути 100 мільйонів доларів. До фонду інвестували також колишня глава L’Oreal Ліліан Бетанкур (Liliane Bettencourt), актор Джон Малкович (John Malkovich), колишній власник футбольного клубу Philadelphia Eagles Норман Браман (Norman Braman), актор Кевін Бейкон (Kevin Bacon) з дружиною Кірою Седжвік (Kyra Sedgwick).

Жертвами краху стали багато фінансових установ, у тому числі іноземні. Кількість обдурених учасників піраміди Мейдоффа по всьому світу оцінюється майже в три мільйони осіб.

За матеріалами Лента.ру

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: