Китайці випустили “iPhone 5” раніше самої Apple

Китайські “розробники” випустили “iPhone 5”, повідомляє Sky News. Новинка, якої немає ще навіть у штаб-квартирі компанії Apple в Купертіно, вже доступна на пекінському ринку “Фангшітонг”.

Китайці випустили "iPhone 5" раніше самої AppleСпецифікація пристрою поки не відома, зате відома ціна – вона становить всього 105 дол. “Якийсь хакер вкрав зображення телефона у Apple, а потім розмістив його в мережі”, – розповів один з місцевих продавців, відповідаючи на запитання, звідки шахраї дізналися, як виглядає пристрій. Крім цього, він заявив, що за функціями його новий товар “точно як iPhone 5”.

Інші ж торговці цього ринку зізналися, що їхні “айфони” 5-ї моделі можуть трохи відрізнятися від тих, які збирає Apple.

Як і варто було очікувати, новий товар продається без дозволів, а також гарантії. Ті, хто його бачив, відзначають, що відгук сенсорного екрана справді трохи запізнюється.

Як відзначають західні оглядачі, команді виконавчого директора Apple Тіма Кука, яка сильно розчарувала своїх фанатів тим, що замість очікуваної п’ятої версії знаменитого смартфона представила лише глибоку модернізацію “четвірки”, напевно, варто повчитися у китайських “конкурентів”, які завжди чутливо реагують на бажання клієнтів. Проте є впевненість, що скоро компанія “Apple – made in China” помітить підступ, який їм зробили американці, і перепрофілює виробництво на випуск моделі iPhone 4S.

Останнім часом влада Китаю докладає все більше зусиль для того, щоб впоратися з виробництвом контрафактної продукції. Незважаючи на закриття двох контрафактних магазинів Apple Store в місті Кунмін, владі варто тільки нарощувати оберти, оскільки оборот контрафактного ринку Піднебесної оцінюється в більш ніж 100 млрд дол. на рік.

За матеріалами Лента.ру

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: