«Вранці гроші, увечері вікна»: в Одесі затримали послідовника «великого комбінатора»

До Суворовського районного відділу міліції звернулися відразу декілька жителів району. Вони повідомили, що малознайомий чоловік на ім’я Сергій під приводом встановлення металопластикових вікон заволодів їх грішми.

Міліція затримала 21-річного одесита, який зізнався у скоєнні злочинів. Хлопець розповів, що давно ніде не працює. Правда, влаштувався стажистом на будівельне підприємство. Але фінансові проблеми залишилися, і він вирішив піти шляхом Остапа Бендера. Предметом «махінацій» вибрав установку металопластикових вікон – майже два роки він пропрацював на фірмі, яка надавала населенню такі послуги.

Потенційних «клієнтів» одесит знаходив серед працівників і клієнтів підприємства, на якому стажувався. Хлопець обіцяв у двотижневий термін встановити людям вікна і брав аванс – 70%. Зібравши кілька замовлень, зловмисник просто пропав з підприємства.

Діяльність підприємливого молодої людини чітко кваліфікується статтею 190 КК України – шахрайство. Як повідомляє прес-служба ГУ МВС, порушено кримінальну справу.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: