Влада США попереджає співгромадян про можливі інтернет-махінації

З попередженням про можливі кібератаки та інтернет-махінації, пов’язані з ураганом “Айрін” і скорою десятою річницею терактів 11 вересня, звернулися до своїх громадян влада США.

За словами представників міністерства національної безпеки, американцям слід побоюватися електронних повідомлень, що містять згадки про ураган “Айрін” або терактах 11 вересня, навіть якщо вони прийшли із здавалося б надійних джерел. Такі послання можуть бути розіслані інтернет-шахраями, що вдаються до технології так званого “фішингу” – типу кібератаки, при якій веб-сторінка запитує у користувача особисту або фінансову інформацію обманним шляхом.

Фахівці міністерства рекомендують поставитися до цих повідомлень з особливою настороженістю в тому випадку, якщо в них будуть міститися прохання надати допомогу в ліквідації наслідків стихійного лиха, пожертвувати кошти на благодійні або якісь інші цілі. Крім того, в таких посланнях можуть бути посилання, перейшовши по яких користувач піддає свій комп’ютер ризику зараження небезпечними вірусами.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: