В школах Росії дітям пояснять, на які сайти не можна заходити

В російських школах невдовзі введуть спеціальний курс, де дітям розповідатимуть про небезпеки інтернету.

У російських школах в рамках предмету “інформатика” планують навчати дітей інтернет-грамотності.

З подібною пропозицією до міністра науки і освіти Росії звернулися депутати Держдуми. Вони пропонують подавати школярам знання про поведінку в інтернеті для того, щоб не стати жертвами віртуальних шахраїв.

“Сьогодні навіть дорослі не знають про елементарні правила користування електронною поштою і відвідання інтернет-сайтів, що не дає можливості убезпечити себе від проблем з різними віртуальними шахраями”, – сказав депутат Роберт Шлегель.

Він уточнив, що мається на увазі курс, в рамках якого вчителі інформатики пояснюватимуть дітям, на які сайти не можна заходити, щоб батькам не виставили додатковий рахунок за використання інтернету, чому небезпечно розміщувати особисту інформацію про себе і свою сім’ю.

“Міністр освіти Росії пропозицію підтримав, запевнивши, що такий курс найближчим часом буде розроблено і впроваджено в навчальну програму шкіл”, – зазначив депутат.

На його думку, такі уроки скоротять, зокрема, кіднеппінг, оскільки викрадення дітей в Росії нерідко організовуються шляхом отримання необхідної для цього інформації в інтернеті.

За матеріалами TCH.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: