У своїх клієнтів адвокат вимагав вісім тисяч доларів, щоб підкупити суддів

Адвокат вимагав у своїх клієнтів вісім тисяч доларів, щоб підкупити суддів місцевого та апеляційного суду.

Минулого тижня в місті Долині співробітники Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС в Івано-Франківській області затримали місцевого адвоката, який за позитивне вирішення справи у суді вимагав та отримав від своїх клієнтів вісім тисяч доларів. У працівників міліції не було би претензій до 35-річного юриста, якби свій гонорар він оформив офіційною угодою з представником родини, інтереси якої представляв у суді. Натомість адвокат вдався до шахрайства, пообіцявши, що залагодить справу у суді через хабар: 5 тисяч доларів потрібно віддати в районний суд, 3 тисячі – в апеляційний. Інакше, мовляв, відсудити право власності на житловий будинок не вдасться, інформує “ГК“.

Заради хати довірливі клієнти адвоката погодилися на цю оборудку. Відразу всю суму назбирати їм не вдалося, тож передавали “суддівський” хабар частинами. Прикметно, що навіть після того, як районний суд виніс рішення не на користь його клієнтів, адвокат надалі вимагав повністю розрахуватися з ним, доплативши 2 тисячі доларів, щоб залагодити справу, мовляв, ще не все втрачено.

Під час передачі йому цієї останньої частини хабара працівники міліції затримали адвоката в його автомашині. За фактом шахрайства пов’язаного з вимаганням хабара прокуратурою Івано-Франківської області порушено кримінальну справу. На період розслідування кримінальної справи фігурантові обрано міру запобіжного заходу у вигляді підписки про невиїзд.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: