Провокатор: Магічні шарлатани

Ворожки-аферисти та екстрасенси-шарлатани. Чому українці готові віддати їм останнє та як виявити того, хто хоче нажитися на вашому горі. Реальні історії звичайних українців, які стали жертвами шахраїв.

Тема програми – ворожки та аферисти, країна тарганів, інтернет-мережі та небезпечні миючі засоби. Дивіться.

Правда, яку ти маєш знати!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

11 thoughts on “Провокатор: Магічні шарлатани

  1. Данилюк Віталій Володимирович, приймає за адресою Пушкіна 24, м. ЗДОЛБУНІВ, позиціонує себе як лікар фітотерапевт, запис за місяць, в приймальні огрядна жіночка років 40 слідкує за чергою, у лікаря на вас на все про все 20 хвилин, за які він демонструє чудеса “яснобачення” і людини-рентгена, потім зачиняється в своїй коморці і голосно дзенькає предметами і виносить вам аптечний збір ромашки і календули ідентичний до того, якіий виносили люди попереду черги. Одним словом шарлатан.

      1. А комусь допомогло таке лікування?

  2. Данилюк Віталій Володимирович м. Здолбунів *Була в цього типу лікаря цілителя, ви неповірите шарлатан – шарлатаном, такого лохотрону я ще не бачила, буквально хвилин 10 тривав прийом. І саме головне що він питав що саме говорять лікарі і який діагноз ставлять, + сказав чим більше інформації ви мені скажете тим краще . Впринципі ніякого рентгену я непобачила. Були питання типу. а нирки у вас хворіли? а по жіночому проблем немає? а тиск йде до завищення чи до пониження?? який це рентген?????????????? це лохотрон за 290 грн. І саме головне що черга там величезна люди за місяць записуються. Приніс пакетик травички, і сказав я вас чекаю на повторний прийом щоб не стало гірше) Пропю я ту траву суто для того щоб перевірити , а потім вже поїду до нього ще раз і говорити буду по іншому,, і щей всім розкажу кого знаю,, що людина обманює старих людей і наживається на чужому горі.

  3. Я в цього шарлатана лікую псоріаз 13 років, ремісії по 2 роки, хто знає, що це таке, то розуміє, що таке пити траву як чай, не мазатись гормональними мазями і мати ремісію по 2 роки. З дитиною неодноразово зверталась. Якби він був шарлатан, то там не було б такої кількості людей зі всієї України

  4. Кілька разів лікувався сам, досить успішно. У дружини були проблеми з ендокринною системою, лікарі та ми здивовані результатом. Оперативне втручання відмінили. Серед друзів також знаю, що багатьом допомогло лікування. Один недолік, лікуватися потрібно довго, 6-8 місяців і так як призначить лікар, товаришу заборонили спиртне, а він не послухав тому почалися ускладнення.

  5. Була в цього “лікаря” ,дає зілля на 5 місяців за 500 гривень. Приймаю три місяці результату нуль.І ще були троє людей ,які розочаровані і перестали приймати зілля,так як нема ніякої лікувальної дії.

  6. Лікувалась в цього “лікаря” 1.5 роки. Результату 0. Також проходили лікування п’ятеро родичів з різними проблемами, жодному нічого не допомогло. Справжній ЛОХОТРОН. Прийом коштує 550 грн. Зверхнє та хамське ставлення до людей.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: