12 співробітників ДІБДР організували банду страхових шахраїв

У Челябінській області завершено розслідування кримінальної справи  щодо 12 співробітників регіонального управління ДІБДР (ГИБДД) і 20 місцевих жителів, обвинувачених у шахрайстві у відношенні страхової компанії на суму понад 3 млн руб.

Як повідомили в управлінні взаємодії зі ЗМІ Слідчого комітету РФ, кримінальна справа направлена ​​для затвердження обвинувального висновку. Співробітникам ДІБДР залежно від ступеня участі пред’явлено обвинувачення у вчиненні злочинів, передбачених ст. 159 Кримінального кодексу РФ (шахрайство), ст.285 КК РФ (зловживання посадовими повноваженнями), ст.286 КК РФ (перевищення посадових повноважень), ст.290 КК РФ (отримання хабара) і ст.292 КК РФ (службова фальсифікація). Ще 20 місцевих жителів пред’явлено звинувачення в організації злочинного співтовариства, вчиненні шахрайства та замах на шахрайство, пов’язаних з розкраданням грошових коштів страхової компанії.

Слідством встановлено, що житель Челябінська вступив у злочинну змову з групою місцевих жителів з метою заволодіння шляхом обману грошовими коштами регіональних страхових компаній, які займалися обов’язковим страхуванням автоцивільної відповідальності власників транспортних засобів.

Механізм злочину полягав у незаконному отриманні страхових виплат за нібито такі, що відбулися дорожньо-транспортні пригоди після надання в страхові компанії підроблених адміністративних матеріалів про неіснуючі аварії. Здійснювати злочинний умисел допомагали співробітники управління ДІБДР по Челябінській області, які виготовляли підроблені документи, що підтверджують факти ДТП і отримання автомобілями фіктивних ушкоджень. Надалі фіктивні документи надавалися в страхову компанію з метою отримання страхового відшкодування. У ході розслідування встановлено, що за свої незаконні дії співробітники ГИБДД отримували хабарі. У результаті дій шахраїв страхової компанії завдано збитків у розмірі понад 3 млн руб.

За матеріалами Autonews.ru

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: