У Пермі затримали серійного шахрая

Близько двох років чоловік заробляв собі на життя, діючи за вже налагодженою схемою.

За інформацією прес-служби ГУ МВС Росії по Пермському краю, близько місяця 34-річний житель Пермі знаходився в розробці оперативників. Пермські поліцейські затримали чоловіка на гарячому. В даний час аферист знаходиться під арештом, а співробітники поліції перевіряють його на причетність до інших злочинів.

Жертвами злочину цього чоловіка ставали виключно таксисти та водії-приватники. Діяв аферист завжди по одній схемі. На вулиці він вибирав припаркований дорогий автомобіль, ставав біля нього і ловив таксі. Потім він повідомляв водіям про те, що у нього зламалася машина, і просив довезти до будинку або магазину автозапчастин.

У дорозі зловмисник не мовчав, весело балакав з водієм, входив у довіру, а паралельно демонстрував документи то на машину, то який-небудь «успішної» угоди. До кінця маршруту між ним і таксистом налагоджувалися практично «дружні» стосунки. І тут наступав момент оплати проїзду.

Шахрай спокійно повідомляв, що з собою у нього тільки п’ятитисячний купюри, але це його магазин і зараз він візьме гроші з каси і заплатить. Заодно чоловік пропонував водієві розміняти і його купюри на дрібні або великі за бажанням.

Водії погоджувалися і віддавали свою готівку, настільки сильне довіру викликав цей пасажир. А той, у свою чергу, брав гроші й зникав. Таким чином чоловік заробляв собі на життя майже два роки. До правоохоронних органів звернулися вже 9 потерпілих, але оперативники вважають, що їх набагато більше і продовжують встановлювати ошуканих таксистів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: