Липових провісників з Флориди чекає тюремний термін – більше 1220 років

Провісникам з США обіцяють дати тюремний термін за шахрайство та відмивання грошей більше 1220 років на дев’ятьох.

Повідомляється, що шляхом обману клієнтів винахідливі підприємці примудрилися заробити більше сорока мільйонів доларів. Свій бізнес сімейство вело більше 20 років.

60-річна провісниця з Флориди Роуз Маркс разом зі своїми родичами приймала людей, які опинилися в складній життєвій ситуації, обіцяючи надати їм магічну допомогу. Сім’я говорила клієнтам, що всі їхні гроші прокляті, і звідси і надходять переслідують їх нещастя. Порчу з грошей нібито було необхідно зняти, інакше підуть страшні біди.

Таким чином, провісники зібрали величезний капітал, користуючись відчаєм і довірливістю людей. Крім грошових заощаджень у Марксів виявили золоті монети загальною вартістю близько двох мільйонів доларів, 20 машин, включаючи Bentley і Rolls-Royce, мотоцикли Harley-Davidson, а також інші предмети розкоші. Шахраї побудували собі величезний будинок на березі океану.

Тепер сімейство чекає великий тюремний термін. Як пишуть іноземні ЗМІ, сумарно Роуз Маркс і вісім її родичів можуть отримати строк більше 1220 років позбавлення волі на всіх. Їм вже були пред’явлені звинувачення в шахрайстві і відмиванні грошей.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: