Газовики їздять відключати боржників з касовими апаратами

У Львові працює п’ять бригад по відімкненню боржників від газопостачання. Автомобілі газовиків обладнані касовими апаратами, тому мешканці можуть оплати борг на місці. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Касові апарати встановлені в службових автомобілях ПАТ «Львівгаз» і мають реєстраційне посвідчення, видане Державною податковою інспекцією, в якому вказано номер автомобіля, а також на транспортному засобі міститься логотип ПАТ «Львівгаз». Після здійснення оплати споживачем, йому обов’язково видають чек та квитанцію. Таким чином, оплативши на місці заборгованість, споживач уникне додаткових витрат, пов’язаних із повторним під’єднанням до газової мережі, оскільки вона здійснюється за рахунок абонента-боржника.

Окрім того, працівники дільниці по роботі з боржниками, приїхавши на відключення, повинні мати наряд-допуск на припинення газопостачання боржнику, а також представити посвідчення працівника ПАТ «Львівгаз».

Посвідчення повинно містити таку інформацію: прізвище, ім’я та по батькові працівника, його посада, а також печатка ПАТ «Львівгаз» з лицьової та зворотної сторони.

ПАТ «Львівгаз» наголошує: остерігайтеся шахраїв, що видають себе за працівників товариства. Не здійснюйте жодних оплат у разі відсутності касового апарату та будь-якого з вищевказаних документів.

За матеріалами Львівський портал

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: