“Аферисти” на Новому

У сайту “Лохотрон в Україні” стає все більше послідовників. Ось і та телебаченні, в осінньому сезоні на Новому каналі з’явиться програма, яка розповість глядачам, до яких хитрощів вдаються нечисті на руку ділки, і порадить, як не стати жертвою шахраїв.

Автори передачі не просто розкажуть про афери, а й покажуть їх. У кожному випуску актори – чарівні хлопці Денис Розгон і Дмитро Суммар, а також мила дівчина (у цій ролі виступає сама шеф-редактор проекту) – переконливо розігрують у громадському місці схему чергового шахрайства. Після, звичайно, повертають своїм «жертвам» гроші, сумки, гаманці та інше, залишаючи собі тільки відеодокази довірливості українців.

«Ми сподіваємося, що наші« афери »змусять у мабутньому бути обережніше і глядачів, і безпосередніх учасників. І можу сказати, що вже перші наші «махінації» змусили людей задуматися. Наприклад, особисто я «розвела» таксиста (довго каталася по місту, а в результаті не заплатила за поїздку, але не нахабно, а використовуючи тонку продуману схему). І коли я після повернулася назад до машини, зневірений таксист просто прозрів! Камера за моєю спиною підказала йому, що на цей раз його пронесло, але тепер він точно знає, ЯК його можуть обдурити навіть найпривабливіші пасажири! І його фраза: «! Більше я на ТАКЕ не піду» стала самим правильним результатом «афери», – говорить Олена, Христина.

До речі, акторів, які можуть переконливо зіграти шахраїв, автори програми вибирали довго і ретельно. У кастингу взяли участь близько 60 осіб. Головними вимогами до претендентів були життєвий досвід і артистизм. Дмитро Суммар і Денис Розгон швидко влилися в колектив програми. Більш того, з Денисом колись сталася неприємна ситуація, яку він пізніше розіграв в «аферистах»: коли шахрай так обкрутили довірливих відвідувачів ресторану, що ті змушені були заплатити за його обід!

Крім акторів, в кожному випуску програми будуть з’являтися співробітник правоохоронних органів і психолог.

Виявляється, для зірок це теж болюча тема. Ні високе положення, ні популярність не служать їм захистом від любителів легкої наживи. Про свій сумний досвід «Аферистам» вже розповіли Ані Лорак, Віктор Павлік, Світлана Леонтьєва. Авраам Русо зізнався: «Ніколи не думав, що мене можуть ТАК БОЛЯЧЕ розвести». А Сніжана Єгорова відверто розповіла, як необачно повірила милій парочці, які виявилися квартирними аферистами.

Ведучою програми стане Настя Касілова

За матеріалами novy.tv

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: