Вкрав у родичів майбутньої нареченої $ 40 тисяч – і зник перед весіллям

Оперативники Дніпровського райуправління затримали шахрая, який втік перед самим весіллям, вкравши у сім’ї своєї нареченої та її близьких родичів більш ніж $ 40 тисяч.

Як йдеться у повідомленні МВС, 25-річна дівчина познайомилася з чоловіком, який був старший за неї на десять років. За кілька місяців була призначена дата весілля. На весіллі наполягав наречений. Чоловікові почали довіряти родичі дівчини.

“Зловмисник всіляко демонстрував своє матеріальне становище. Наприклад, молоді люди їздили відпочивати за кордон за його кошти. Пізніше слідство встановило, що зйомну квартиру він видавав за свою власну”, – йдеться у повідомленні.

Так, незадовго до весілля чоловік розповів майбутній тещі про проект соціального житла, зазначивши, що сам придбав собі житло в такий спосіб. Заплатив незначний початковий внесок, а потім йому надали безвідсотковий кредит на 20 років, який він вже достроково погасив. Наступного дня батьки нареченої подзвонили зловмисникові, зустрілися з ним і віддали $ 5 тисяч на перший внесок.

Мати нареченої також розповіла про вигідні умови придбання житла близьким родичам. В результаті, декілька сімей віддали шахраєві на перший внесок без підтверджувальних документів від $ 5 до 15 тисяч. Ціна залежала від бажаної площі квартири.

Зловмисник призначив зустріч відразу всім тим, хто заплатили внески, в одному офісі, повідомивши, що планує здійснити оформлення кредитів на квартиру. Сам же тим часом зібрав речі й зник.

Під час досудового слідства було встановлено, що шахрай займає високу посаду в одній столичній компанії та отримує високу заробітну плату.

“Він придумав аферу тільки тому, що був абсолютно певен у своїй безкарності. Для нього було несподіванкою, коли дізнався, що всі ці “майже близькі люди” звернулися до правоохоронців”, – наголошується в повідомленні.

Зараз затриманий перебуває під вартою. Йому загрожує позбавлення волі строком від трьох до восьми років.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: