Справу Сандея Аделаджі направили до суду

Генеральна прокуратура України затвердила обвинувальний висновок та направила до Апеляційного суду Києва для визначення підсудності кримінальну справу стосовно службових осіб ТОВ “King’s Capital”.

У відділі зв’язків зі ЗМІ Генпрокуратури нагадують, що розслідування, проведене головним слідчим управлінням МВС України у справі, порушеній стосовно 6 членів злочинної організації, у тому числі пастора А. однієї з релігійних громад Києва (Сандей Аделаджа – Ред.), Встановило, що ці особи протягом 2006-2008 років шляхом шахрайства, під виглядом високоприбуткової інвестиційної діяльності групи компаній “King’s Capital” заволоділи коштами громадян в особливо великих розмірах.

Обвинуваченим інкримінується скоєння злочинів за частиною 1 статті 255 (створення, керівництво та участь у злочинній організації), частини 4 статті 190 (шахрайство) та частин 2, 3 статті 358 КК України (підроблення та використання завідомо підробленого документа).

У справі названі потерпілими 618 осіб, матеріальні збитки становлять понад 52 мільйони гривень. Для відшкодування збитків на майно обвинувачених (земельні ділянки, житло, автомобілі тощо) накладено арешт на загальну суму близько 108 мільйонів гривень.

Двоє обвинувачених перебувають під вартою, підкреслили в Генпрокуратурі. В даний час ГСУ МВС України продовжує розслідування у кримінальній справі за іншими епізодами злочинної діяльності обвинувачених, де потерпілими визнано близько 3 тисяч чоловік.

За матеріалами podrobnosti.ua

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: