Щоб не стати здобиччю для шахраїв на морському відпочинку

Настав самий пік літнього сезону. Більшість вінничан планує свій відпочинок на узбережжі морів. Всім хочеться, щоб омріяна подорож була вдалою і безпечною.

Аби підвищити якість надання послуг, пов’язаних з організацією літнього відпочинку, Вінницьким міським головою Володимиром Гройсманом створена робоча група під головуванням Володимира Слишинського, яка протягом літа контролює виконання підприємцями зобов’язань перед відпочивальниками.

Руслан Анфілов, начальник міського відділу молоді і туризму радить вінничанам перед тим, як сплатити кошти за подорож до моря, пересвідчитись: на якому саме транспорті буде здійснюватись подорож, яке у вас буде місце, дата та час від’їзду і повернення у Вінницю, які додаткові послуги входять до вартості. Обов’язково зберігати підтверджуючі документи про сплату послуг.

У разі, якщо підприємець пропонує послуги з проживання чи організації харчування, він повинен видати відпочиваючому туристичний ваучер, в якому чітко вказано вид житла та форма харчування.

Представники робочої групи 14 липня перевірили діяльність автоперевізників і туристичних агенцій, що для зручності та вільної конкуренції розміщаються на відкритому майданчику навпроти Центрального автовокзалу.

Основними виявленими порушеннями є: приховування від споживача класу автобусу, яким здійснюватиметься подорож, робота деяких підприємців без необхідних документів, пропозиції неякісного житла в Криму. До порушників будуть вжиті адміністративні санкції.

Вінничан просять повідомляти робочу групу за телефоном 59-52-82 про випадки надання автоперевізниками та туристичними агенціями неякісних послуг і бути пильними.

Подорож планувати заздалегідь і пересвідчитись в якості пропозиції, що пропонується. Тоді відпустка буде вдалою, зазначає видання Моя Вінниця.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: