Інтернет-шахраї намагаються заробити на смерті Емі Уайнхаус

Інтернет-користувачів попередили про появу підроблених і навіть таких, що становлять загрозу матеріалів про померлу британську співачцу Емі Уайнхаус. Як повідомили сьогодні британські ЗМІ, мова йде, зокрема, про “сенсаційні” відеозаписи, де нібито відображені “останні моменти життя” культової поп-діви. Її шанувальників просять максимально уважно поставитися до сплеску подібних повідомлень в мережі, і особливо, коли мова йде про будь-які пожертвування.

Емі Уайнхаус

Підвищена увага світової громадськості до раптової смерті Емі Уайнхаус зараз активно використовується інтернет-шахраями. Так, користувачів соціальної мережі Facebook застерігають щодо схем, у яких після кліку мишкою по посиланню на подібні “відео про смерть Уайнхаус” відбувається перехід на сайти з різними онлайн-опитуваннями. За отримання інформації, яка не відповідає дійсності, користувачам нерідко пропонується перерахувати кошти на якийсь рахунок. Перші подібні посилання почали з’являтися лише через чотири години після звістки про смерть Емі Уайнхаус. За словами експертів в області комп’ютерної безпеки, у період збуджуючих громадську свідомість подій подібні випадки відзначаються вже впродовж останніх декількох років. Популярність придбали шахрайські схеми, за якими користувачам розсилалися електронні листи, в яких зловмисники просто просили пожертвувати кошти “на благодійність”.

Емі Уайнхаус померла минулої суботи у віці 27 років в своєму будинку в лондонському районі Кемден. Вона страждала важкою наркотичною та алкогольною залежністю, з якою громадськість і пов’язує її передчасну кончину. Однак безпосередня причина смерті співачки буде встановлена ​​тільки після отримання результатів токсикологічної експертизи, на проведення якої може піти до чотирьох тижнів. Оприлюднення ж результатів офіційного розслідування у справі про смерть Уайнхаус відбудеться не раніше 26 жовтня.

У вівторок в лондонському районі Голдерс-Грін відбулася церемонія кремації тіла Емі Уайнхаус, яка прославилася блискучим виконанням власних композицій в стилях соул і ритм-енд-блюз. Цією церемонії передувала панахида за співачкою, що пройшла на єврейському кладовищі Еджуербері на півночі Лондона. На ній були присутні тільки близькі і друзі Емі, яких зібралося близько 300 осіб.

За матеріалами tasstelecom.ru

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: