Членський квиток Партії регіонів врятував від в’язниці вже трьох шахраїв

Членство в Партії регіонів рятує від в’язниці вже третього злочинця в цьому році. На цей раз приналежність до політичної сили допомогла уникнути позбавлення волі одеситу, який незаконно заволодів чужим мобільним телефоном.

Малиновський районний суд Одеси виніс вирок одеситу, який шляхом обману та зловживання довірою, заволодів чужим майном. Як стало відомо з матеріалів судового засідання, злочинець вкрав мобільний телефон «Нокіа 2700», вартістю 900 гривень з сім-картою «Лайф», вартістю 35 гривень та грошовими коштами на рахунку телефону в сумі 7 гривень, а також картою пам’яті 2 ГБ, вартістю 130 гривень, всього – на загальну суму 1073 гривні.

Свою провину підсудний визнав, повністю підтвердивши обставини скоєного злочину викладені в обвинуваченні. На суді він усвідомив свою помилку, в скоєному щиросердно розкаявся і попросив строго його не карати.

Злочин кваліфіковано за ч. 1 ст. 190 КК України (шахрайство).

При цьому судді врахували, що «підсудний позитивно характеризується в Приморській районній організації “Партії Регіонів” Одеси”.

На підставі цього та інших пом’якшуючих факторів суд вирішив, що достатньою для виправлення шахрая буде покарання не пов’язане з позбавленням волі. Натомість підсудний був засуджений до штрафу в розмірі 50 (п’ятдесят) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 850 гривень.

Як раніше повідомлялось, у червні райсуд Харкова не дозволив міліції помістити в СІЗО члена районного осередку Партії регіонів, який шляхом обману отримав кредит у розмірі 2 млн. грн. На рішення суддів вплинуло лист-характеристика від керівника місцевої парторганізації.

Крім того, в червні райсуд Чернівців звільнивши від покарання у вигляді тюремного ув’язнення на 4 роки заступника голови Богородчанської осередку Партії регіонів, який вкрав цистерну нафти. На рішення судді вплинула наявність у злочинця грамоти від прем’єра Азарова і подячного листа від президента Януковича.

За матеріалами «Дело»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: