«Антивірус» для кредитної картки

У деяких місцях, на кшталт Америки чи Західної Європи, з їх повсюдними безготівковими платежами, у людей є особливий вид витрат – втрата грошей з безготівкового карткового рахунку. Втрати (тобто витрати без відома користувача карти) відбуваються, як відомо, від хакерів. Але не тільки. Ще й від неуважності користувача, коли плата знімається за непотрібну послугу; від помилок при банківських операціях з рахунком; у вигляді прихованих від користувача зборів і комісій або просто від рук шахраїв, які збирають гроші, але не надають товар або послугу.

За оцінкою творців сервісу BillGuard, такі “витоки” складають у середнього американця більше $300 на рік. При цьому багато людей здогадуються про непотрібні витрати, але не знаходять часу для аналізу грошових витоків. Допомогти в боротьбі з витоками грошей покликаний “антивірус” для кредитних і дебетових карт BillGuard.

BillGuard постійно відстежує всі операції (транзакції) із зареєстрованою на сервісі карткою. Розробники повідомляють про більш ніж сотню тестів, яким піддається транзакція. Крім того, перевіряється база відомих витоків і сервісів, магазинів, компаній з поганою репутацією. На основі цього аналізу кожне зняття грошей з карткового рахунку отримує оцінку: “Все Ок”, “Підозріла транзакція” або “Непотрібна трата грошей”. Сигнал про непотрібну, на думку BillGuard витрату, негайно йде на електронну пошту абонента. Звіт про інші операції буде відправлений раз на місяць. У звіті можна побачити щоденні витрати з безготівкового рахунку: на що витрачені гроші; скільки витрачено; які рейтинг операції та рейтинг сервісу, що приймає гроші та іншу інформацію.

“Антивірус” для кредитної картки BillGuard безкоштовний для користувачів. Заробляти засновники планують, продаючи свої послуги банкам.

Lohotron.in.ua за матеріалами coolidea.ru

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: