У США батьки-сектанти, які лікували дочку накладанням рук, потрапили під суд

Подружжя, яке належало до секти послідовників Церкви Христа, сповідували лікування вірою і майже не довели дочку до сліпоти, або навіть до смерті.

Влада США почала судове переслідування сімейної пари, яка через релігійні переконання не звернулася за медичною допомогою для своєї новонародженої дитини і “лікувала” її накладанням рук.

Як повідомляється, Тімоті і Ребекка Вайленд з Орегона належали до секти послідовників Церкви Христа, які сповідують лікування вірою і відкидають будь-яке медичне втручання.

У відповідності зі своїми переконаннями подружжя Вайландів не звернулося до лікарів, коли у їх шестимісячної дочки Аманди на лівій стороні обличчя з’явилася пухлина, яка поступово досягла розмірів баскетбольної кулі.

“Тімоті і Ребекка Вайланди знали, що в такому стані (дитині) потрібна медична допомога. Замість цього вони натирали її мазями і “лікували” накладенням рук”, – йдеться в заяві орегонського прокурора Христини Ландерс.

Вона домагається, щоб подружжя засудили за злочинне неналежне обходження першого ступеня – звинувачення, за яке Вайланди можуть бути засуджені до п’яти років позбавлення волі.

У червні минулого року соціальні служби забрали хвору дитину і помістили її в прийомну родину, де вона отримувала кваліфіковану медичну допомогу і незабаром одужала. Зараз Аманді півтора року і вона цілком здорова.

Як з’ясувалося, дитина страждала гемангіомою – доброякісною пухлиною з кровоносних судин, яка, досягаючи великих розмірів, може призвести до сліпоти або летального результату.

Закон, що дозволяє батькам не звертатися за медичною допомогою для дітей на підставі їхньої віри, було скасовано в Орегоні тільки в 1999 році.

Роком раніше місцеві ЗМІ повідомили, що з 78 дітей, похованих на кладовищі послідовників Церкви Христа, не менше 20 продовжували б жити у разі своєчасної медичної допомоги.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: